Avatar užívateľa
eMKa

Má používanie afirmácií (pozitívnych tvrdení) nejaký reálny výsledok ? Má s tým niekto osobnú skúsenosť ?

Zajímavá 0 před 4152 dňami Sledovať Nahlásiť



Odpovede
Avatar užívateľa
arygnoc

určite.
pokiaľ vás niekto žiada o radu formou mám to dobre premyslené?, je to tak dobre?, mám to urobiť?a pod, vaše prisvedčenie (potvrdenie, uistenie) môže spôsobiť, že tam, kde predtým tazateľ nemal istotu, túto nadobudne.
Ani si to možno neuvedomujete, ale niekedy i denne či niekoľkokrát denne pomáhame rozhodovať sa iným (afirmácia nemusí byť iba slovní súhlas, ale v podstate akákoľvek kladná informácia, teda i napr. „dobrý príklad“).

0 Nominácie Nahlásiť


Avatar užívateľa
angel

angela_desmond1@hotmail.com

dobrý deň, milí
Moje meno je slečna Angela, ja som dobre vyzerajúce mladé dievča. Videl som váš profil v (http://www.od­povede.sk)
dnes a začal sa zaujímať o vás, budem tiež rád vedel viac, a chcem vám poslať e-mail na moju e-mailovú adresu, takže môžem dať môj obrázok pre angela_desmond1@hotmail.com Verím, že môžeme prejsť od tady. Čakám na váš mail na moju e-mailovú adresu above.Remember na diaľku alebo farba nie je záležitosť, ale láska záležitosťou prideliť v živote vy
Angela

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
eMKa

Mala som skôr na mysli používanie afirmácií v zmysle NLP /neurolinguis­tického programovania/, teda cielené opakovanie určitých fráz za účelom vyvolania pozitívnej zmeny napr. v určitých životných návykoch alebo postojoch a pod. Píše o tom vo svojich knihách napr. autorka L. Hayová.

před 4149 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Aktuality a zábava